Ужгородська загальноосвітня школа №5 - Минуле школи - Медалісти
МЕДАЛІСТИ ШКОЛИ

Випускники-медалісти

Ці люди - гордість нашої школи. Всі вони заслужили право володіти, можливо, першою важливою відзнакою у своєму житті. Їх імена викарбувано на мраморній плиті дошки пошани. Ось із кого потрібно брати приклад:

Рік випуску Золота медаль Срібна медаль
1954-55
( І випуск)
  Батько Ольга Михайлівна
Шлезінгер Мілада Іванівна
1955-56   Каганець Тіберій Андрійович
Розенбаум Георгій Євгенович
Сабадош Олександр Андрійович
1956-57   Василенко Юрій Васильович
Шлезінгер Михайло Іванович
1957-58 Дорогій Єва Юріївна Крещенко Магдалина Василівна
Стойка Марта Степанівна
1958-59   Вейкаші Олена Олександрівна
1959-60 Кертис Марія Арпадівна
Мазюта Лариса Василівна
Дайко Ганна Берталонівна
Корчмарош Клара Андреєвна
Дорогій Марія Юріївна
Когутич Тиберій Васильович
1960-61 Бейреш Антон Антонович
Мейсарош Олена Степанівна
Заяць Василь Гейзович
Котурбаш Віра Остапівна
Данко Степан Михайлович
1962-63 Туцканюк Марія Никитівна Повхан Тарас Іванович
1963-64 Гливак Марія Петрівна
Зінич Оксана Василівна
Лебеда Карл Юлійович
Лютий Роман Андрійович
Курей Андрій Іванович
1964-65 Лизак Тамара Титівна
Сірко Ірина Павлівна
Білоус Неля Михайлівна
Владимир Микола Михайлович
Поллак Магдалина Золтанівна
Товт Ольга Юрієвна
1966-67 Кривач Антоній Іванович
Вагера Микола Михайлович
Гарапко Маріетта Іванівна
Заяць Василь Андрійович
Цапик Віра Юріївна
Козак Ірина Йосипівна
1967-68   Рогач Наталія Михайлівна
1968-69 Богдан Юлій Юлієвич
Лоскоріх Світлана Іллівна
 
1969-70 Добра Ганна Амбросіївна  
1970-71 Керечанин Ольга Василівна
Тирпак Іван Іванович
Коник Марія Миколаївна
Жмайло Тетяна Юріївна
 
1971-72 Кецко Одарка Адамівна
Шмідт Агнеш Юліївна
Білецька Людмила Леонідівна
Небесник Іван Іванович
 
1972-73 Фрайтик Наталія Михайлівна  
1973-74 Кримська Ольга Іванівна  
1974-75 Улиганець Іван Михайлович
Цар Іван Іванович
 
1975-76 Вовчок Василь Іванович
Небесник Ірина Михайлівна
Товт Ольга Костянтинівна
Пазинич ГаннаБорисівна
 
1976-77 Кузьма Ірина Юріївна
Липей Любов Миколаївна
Рущак Михайло Михайлович
Іванчо Ольга Ернестівна
Пантьо Іван Іванович
 
1977-78 Метелешко Людмила Ермінівна  
1978-79    
1979-80 Мучичка Марія Михайлівна
Андрух Василь Адальбартович
 
1980-81 Дивинський Сергій Васильович
Шеверя Михайло Михайлович
 
1981-82 Данилюк Вікторія Дмитрівна
ЯковишинаМайя Борисівна
 
1982-83 Пантьо Валерій Іванович  
1983-84 Ландовський Володимир Емілович
Шванда Мар’яна Іванівна
 
1984-85 Гамник Алла  
1985-86 Балаж Олександр Гаврилович
Ріцкова Вікторія Василівна
Добош Віолета Василівна
Бачо Степан Степанович
Гулаткан Оксана Василівна
1986-87 Мандзич Еріка Йосипівна
Фолтин Ернест Ернестович
Фолтин Міклош Ернестович
Шеверя Володимир Михайлович
Кундрик Оксана Михайлівна
Цимрикович Віктор Йосипович
1987-88 Кметі Вікторія Йожефівна
Сагарда Наталія Анатоліївна
Гливка Наталія Юріївна
Шкріба Леонід Яношович
Заяць Андрій Іванович
Гавриляк Роман Степанович
Ріцкова Адріана Василівна
Феделещак Віталія Іванівна
1988-89 Вігула Мар’яна Степанівна
Копча Тетяна Василівна
Кобаль Валентин Васильович
Лазорик Володимир Васильович
Белей Оксана Юріївна
Жихарєва Кристина Станіславівна
Попович Едуар Юрійович
Пішта Ганна Яківна
Богуславська Валентина Володимирівна
Пушавер Єва Василівна
Пчолярова Злотоміра Яківна
Ріпич Алла Іванівна
1989-90 Марушка Віктор Іванович Печко Світлана Юріївна
Бадзо Леся Іванівна
Козубовський Ростислав Володимирович
Кліса Михайло Іванович
Свида Володимир Володимирович
1990-91 Карпинець Руслана Іванівна
Мосьпак Ольга Анатоліївна
Савчук Марія Дмитрівна
Пинзеник Людмила Павлівна
Гапак Вікторія Юріївна
Грицько Михайло Мхайлович
Джежелій Ольга Миколаївна
Донілаш ДіанаВасилівна
Криклива Олена Вікторівна
Кундрик Наталія Михайлівна
Гурзан Наталія Михайлівна
Симкович Світлана Василівна
1991-92 Вакаров Андрій Андронович
Завадяк Роман Іванович
Булеца Сергій Михайлович
Барна Сергій Юрійович
Бринзей Олександр Олександрович
Голич Еріка Михайлівна
Башуцький Володимир Орестович
Гавриляк Руслана Степанівна
Гедзур Віталій Михайлович
Куштан Віталій Васильович
Кічковський Михайло Михайлович
Печко Світлана Юріївна
1992-93 Плекан РусланМар’янович
Тирпак Вікторія Іванівна
Гусар Віталія Володимирівна
Добридень Алла Володимирівна
Приходько Михайло Васильович
Швенда Олеся Василівна
Чегіль Олена Іванівна
1993-94 Дудка Роман Валентинович
Клабукова Ярославна Владиславівна
Муржо Вікторія Степанівна
Шімон Вікторія Йосипівна
Ейдельман Олена Олександрівна
Любка Маріанна Ярославівна
 
1994-95 Сітак Наталія Петрівна
Вакарова Анна Андронівна
Любка Мирослава Ярославівна
Микитин Ольга Андріївна
Скунць Наталія Петрівна
1995-96 Вовк Андрій Богданович
Дикун Руслана Іванівна
Ваврінчик Віктор Петерович
Чакі Марина Павлівна
Перерва Олена Миколаївна
Мельник Катерина Василівна
1996-97 Андрик Жанна Степанівна
Ващенко Юлія Андріївна
Гуринчук Тетяна Юріївна
Козубовський Володимир Володимирович
Олашин Ромена Андріївна
Свида Таміла Семенівна
Тирпак Єлизавета Іванівна
Кляп Вікторія Іванівна
1997-98 Дзямко Людмила Василівна
Грицько Андрій Михайлович
Краус Олександр Володимирович
Крон Катерина Олександрівна
Рішко Олександр Васильович
Голубка Марина Василівна
Лукан Вікторія Миколаївна
Микульця Зарина Володимирівна
Сопо Мар’яна Адальбертівна
1998-99 Дрина Оксана Петрівна
Ганькович Тамара Яношівна
Троян Ольга Петрівна
Ковач Тетяна Володимирівна
Вовк Наталія Богданівна
Додик Оксана Володимирівна
Кулій Світлана Володимирівна
Никончук Валентин Макарович
Макар Ірина Іванівна
Опачко Христина Павлівна
1999-00 Ільницька Ганна Михайлівна
Світлович Корнелія Василівна
Сорока Наталія Миколаївна
Топільницька Оксана Вікторівна
Чамата Ольга Анатоліївна
Ян Світлана Юріївна
 
2000-01 Олексик Мирослава Михайлівна
Павлюх Вікторія Павлівна
Вовканець Олеся Степанівна
Дзюба Олександр Олегович
Дудик Олександра Михайлівна
Ізегова Катерина Петрівна
Стільник Наталія Володимирівна
2001-02 Пазяк Світлана Василівна
Ян Марина Юріївна
Гранкіна Алла Геннадіївна
Кирлик Оксана Павлівна
2002-03 Біляк Ольга Іванівна
Добош Сергій Степанович
Кайла Маріанна Іванівна
Рибакова Антоніна Анатоліївна
Гомада Ольга Іванівна
Мокрієнко Юлія Олександрівна
Росада Олександра Юріївна
 
2003-04    
2004-05 Василькович Ігор Ігорович
Качала Олександра Іванівна
Ліба Ервін Йосипович
Мінчук Антон Петрович
Паш Ростислав Ігорович
Повч Іван Васильович
Сідак Іван Іванович
Феофанов Сергій Юрійович
 
2005-06 Кочут Роман Андрійович
Кочут Юрій Андрійович
Сташак Інна Вікторівна
Василиндра Михайло Михайлович
Вороніна Тетяна Ігорівна
Пастернак Людмила Михайлівна
2006-07 Вайнагій Тетяна Миколаївна
Васильченко Вероніка Ігорівна
Ковач Роман Іванович
Кундрик Томаш Томашович
Плоскіна Катерина Юріївна
Ходанич Юрій Михайлович
Чийпеш Василь Васильович
Бабідорич Тетяна Йосипівна
Когут Іветта Ігорівна
Лоцко Віктор Миколайович
Мандзич Віталій Вікторович
Товт Ганна Олександрівна
Фешко Віталій Вікторович
2007-08 Машкова Роксолана Андріївна
Мірошниченко Олена Романівна
Яночко Віталій Мирославович
Опаленик Яна Василівна
Росада Юлія Юріївна
Шпонько Джесіка Іванівна
2008-09 Мишинчук Ольга Василівна Карпенко Наталія Миколаївна
Чийпеш Єлізавета Василівна
     


АКТУАЛЬНО / КОРОТКО

26/01/2016 ОБГОВОРЕННЯ
Адміністрація школи разом із профспілкою та батьківським комітетом проводить обговорення попереднього проекту нового статуту школи, який можна завантажити за посиланням: статут.

Просимо приєднатися до обговорення та вносити свої пропозиції, надіславши електронного листа на адресу sch5uzh@gmail.com

СТРУКТУРА 2018/2019 н.р.

І семестр - 01.09.2018 - 29.12.2018
ІІ семестр - 14.01.2019 - 31.05.2019

Канікули:
осінні: 27.10.2018 - 04.11.2018
зимові: 30.12.2018 - 13.01.2019
весняні: 25.03.2019 - 31.03.2019

Для учнів перших класів вводяться додаткові тижневі канікули з 18 по 24 лютого 2019року. (Рішення педагогічної ради школи від 31.08.2018, протокол №6).


РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ

Урок Старша Молодша
1 08.00 - 08.45 08.15 - 08.55
2 08.55 - 09.40 09.05 - 09.45
3 09.55 - 10.40 10.00 - 10.40
4 10.55 - 11.40 10.55 - 11.35
5 11.50 - 12.35 11.45 - 12.25
6 12.55 - 13.40  
7 13.50 - 14.35  
8 14.45 - 15.30  

АДРЕСА

Київська набережна, 16
м.Ужгород, 88018,
Закарпатська область,
Україна

БАНЕРИ

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Освітній портал ПедПРЕСА

Український центр оцінювання якості освіти

Освітній портал ОСВІТА.УА